UKONČETE NÁSTUP, DIVOČINA VOLÁ!

JATKA78 & FRIENDS (CZ)

rodinné představení

Délka představení
240 min.

Vhodné od
3 let

Jazyk
česky

Račte vstoupit do divokého světa divadla!

Divadlo je divočina, to my už dobře víme. Tentokrát však do tajuplného světa vezmeme i vás, milé děti. Připravte se na tři skvělé pohádky, o kterých se vám bude ještě i zdát. A co by to bylo za odpoledne, kdybyste si nemohly něco vyrobit a odnést s sebou domů? Zkrátka den jak má být, spousta zábavy a hezkých zážitků. To si přece nemůžete nechat ujít!

Malé divadélko Praha: O kohoutkovi a slepičce

Klasická pohádka o chamtivosti a lakotě v loutkovém kabátě. Kdo by neznal příběh, kterak se slepička snaží zachránit hamižného kohoutka? Jde vůbec takové téma pojmout s legrací? Na to právě zkusíme společně přijít!

My kluci, co spolu chodíme: Mami, tati, kluci říkali...

Naši Kluci toho namluví spoustu. Děti, snad byste jim nevěřily a neopakovaly to doma rodičům. Interaktivní pohádka založená na dětském šibalství a fantazii, kdy se z malých diváků a divaček stávají režiséři a režisérky svojí vlastní pohádky.

Divadlo B: Pohádka lesní

Pohádka z lesa o tom, jak vše souvisí se vším. Čím si musí projít myš, než se z ní stane hovínko a z hovínka hlína? Na to vám rádi odpovíme. Víte, že je důležité dávat pozor na orla? I to se dozvíte. Příběh o jedné kruté zimě, o životě jednoho stromu a o přátelství lišky s motýlem.

Dílny

Letos jsme si pro vás nachystali rovnou čtyři dílny. Jednu cirkusovou a tři výtvarné. Cirkusová dílna je prostor pro všechny rošťáky, kteří se chtějí naučit pracovat se svým tělem. Výtvarné dílny jsou otevřeny malým Picassům, ale i úplným začátečníkům, kteří si spolu s ostatními dětmi třeba jen rádi vytvoří vysněné potisky na tričko inspirované džunglí a udělají si masku přesně padnoucí na svůj obličej.

Pozor, zájemce o sítotiskovou dílnu prosíme, ať si donesou jakékoliv vlastní jednobarevné tričko!

No items found.
Hrají

Malé divadélko Praha, My kluci, co spolu chodíme, Divadlo B, CLP studio, dílna masky – Jitka Barnetová a sítotisková dílna – Vít Havlíček

SO
17.6.23
14.00
270–320,–
VSTUPENKY
POKLADNA
Pokladna Azyl78 otevírá 90 minut před začátkem představení.
Bar Džungle BKAO
po–pá 12.00–24.00
so–ne 11.00–24.00
Bar/rezervace:
Vilém Sarvaš – 608 677 468 / bkao@18600.cz
Koncerty/akce:
Adéla Marková – 724 550 424 / adela@bkao.cz
Soukromé akce (svatby/firemní večírky):
Jan Hyk – 775 569 928 / bkao@18600.cz
Marketing
Magdaléna Novotná
NEWSLETTER
Děkujeme za Váš email!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.
Sociální sítě