UKONČETE NÁSTUP, CIRKUS JE TADY

JATKA78 & CIRK LA PUTYKA (CZ)

for kids, family show

Length
240 min.

Suitable from
3 let

Language
česky

Slyšeli jsme správně, že máte rádi cirkus?

Tak tohle bude něco pro vás, milá cirkusová mláďata. Protože, kdo má cirkus rád, ten patří k nám na Jatka78, kde všichni srdcem cirkusáci si dávají sraz! A tento červnový bude rovnou na celé odpoledne. Přidáme ho do kalendáře spolu s Cirk La Putyka k pravidelným tradičním akcím Mikulášská jatka a Ukončete nástup, dveře se otevírají. Na co se můžete těšit?

Cirkusárium

Na vědomost se dává, že do vašeho města přijíždí nejmenší zvířecí cirkusové varieté na světě. Loutkové představení vytvořené na počest kočovných loutkářů, jenž se se svými pimprlaty do dalekých dálek vydávali. Po představení vás čeká dílna, kde si vyrobíte cirkus do kapsy.

Loutkové varieté

Rostislav a Anna a jejich pimprlata aneb Malé divadélko Praha. Baletka, klauni, ježibaba a pštros. Čtyři krátké výstupy historických marionet na reprodukovanou hudbu, bez mluveného slova. Zn. pro malé i velké.

Cirkusové dílny

Prkna, co znamenají cirkus! Cirk La Putyka Studio si pro vás připravilo akrobatický workshop. Čeká na vás trampolína, balanční míče a další kejle, abyste se mohli parádně vyblbnout a taky se protáhnout a něco nového se naučit.

Jak chodil Kuba za Markytou

Legendární one-woman show pro nejmenší děti o směšném konání hloupého Kuby přiveze do Prahy Markéta Sýkorová z Naivního divadla Liberec. Ten se sice snaží jednat tak, jak mu máma poradila, ale vždycky to nějak pomotá. Kuba se má oženit s Markytou, má ji přinést dárek, špatně však pochopí matčinu radu a provede nějakou hloupost. A hlouposti se řetězí… Těšte se na půvabné marionety z neomalovaného dřeva, které obdivovali diváci ve většině evropských zemí, ale také v Kanadě či v Indii.

Tři přadleny

Žily byly v jednom domku jedna máma se svoji dcerou. Vlastně ony moc v jednom domku nežily, protože dívka byla tak neuvěřitelně líná, že ji máma neustále proháněla s koštětem nad hlavou kolem stavení, aby ji už konečně k nějaké práci přiměla. A právě v tu chvíli kolem náhodou jela královna z nedalekého zámku... I tato loutková pohádka je počinem Naivního divadla Liberec na motivy bratří Grimm.

Akce je přesunutá z únorového termínu, vstupenky zůstávají v platnosti. Upozorňujeme rodiče, že ke vstupu do areálu potřebují také vlastní vstupenku. Zároveň Vás prosíme, abyste po celou dobu akce dávali na své děti pozor. Děkujeme.

No items found.
CREATORS & CAST

TOY MACHINE, Malé divadélko Praha, Studio Cirk La Putyka, Naivní divadlo Liberec (Markéta Sýkorová)

PO
6.20.22
14:00
250 KČ
VYPRODÁNO